top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Chajęcka - Prezes Zarządu Welcomefinance

Twarz WelcomeFinance - buisness woman

Zaktualizowano: 14 cze 2021


Nazywam się Monika Chajęcka. Jestem Prezesem Zarządu firmy WelcomeFinance.pl sp. z o.o.


Aktywnie biorę udział w biznesowych wydarzeniach, których uczestnikami są praktycy oraz ludzie biznesu. Staram się słuchać ekspertów, znanych autorytetów w swoich dziedzinach, inspirujących prelekcji oraz brać udział w interesujących targach w celu promocji swoich produktów oraz usług.

Przedsiębiorczość w dzisiejszych czasach oznacza przede wszystkim umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych oraz zmieniającej się rzeczywistości. Zdaję sobie doskonale sprawę, że nic nie trwa wiecznie i świat się ciągle rozwija, pojawiają się nowe trendy, nowe wyzwania i możliwości. Dlatego cały czas staram się doskonalić swoje umiejętności, kształcąc się i doskonaląc. Wiedza i szlify, które zdobyłam, pomagają mi w codziennym życiu, zwłaszcza przy analizach trudnych zagadnień. Moja branża nauczyła mnie bardzo ważnej umiejętności – logicznego myślenia. W dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym i trzeba umieć dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych oraz do oczekiwań klientów. Kiedyś pracowaliśmy trzydzieści lat w jednej firmie. Dzisiaj jest to niemożliwe. Nie ma żadnej gwarancji, że za piętnaście lat będziemy w tym samym miejscu.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy, zamierzam wprowadzić na rynek nowe usługi dotyczące pośrednictwa finansowego oraz pośrednictwa ubezpieczeniowego.


W mojej branży kluczowa w tym wszystkim jest możliwość wykonywania pracy zdalnej na terenie całej Polski,

Nowe technologie, nowe formy komunikacji, nowoczesne produkty, nowoczesne zarządzanie, pozwalają wyjść naprzeciw wszechotaczającej nas rzeczywistości.

Kommentare


bottom of page