top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Chajęcka - Prezes Zarządu Welcomefinance

Niesiemy pomoc w czasach kryzysu

Zaktualizowano: 24 lut 2021

Naszym celem jest długoterminowa współpraca i pomoc przedsiębiorstwom, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii oraz dostosowania się do nowej sytuacji, z którą mamy do czynienia na rynku.

Aktualnie, w tym trudnym okresie, zajmujemy się pozyskiwaniem środków z PFR oraz FGŚP. W maju mamy zamiar poszerzyć nasze usługi o znacznie większe projekty unijne gdzie w grę wchodzą milionowe kwoty na rozwój oraz rozszerzenie działalności przedsiębiorców.

Nasi klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę. Jako jedyni na rynku dajemy gwarancję zwrotu prowizji w przypadku nieotrzymania środków z wybranych projektów.

Przedsiębiorcy, którzy zatrudniają pracowników oraz spełniają wymogi określone w różnych ustawach, mogą liczyć na świadczenia pomagające utrzymać się na rynku. Dodatkowo po dokładnej analizie wybrane branże mogą otrzymać spore kwoty z subwencji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla osób niezatrudniających pracowników pomoc jest przyznawana w nieco niższym zakresie, ale takim przedsiębiorcom również pomagamy. W zależności od wykazanego spadku można otrzymać dofinansowanie na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oraz umorzenie różnych płatności, jakie niesie za sobą prowadzenie własnych przedsiębiorstw.


Comments


bottom of page